TeknoLojist

 

      TeknoLojist 2001 yılında, 1994 yılından bu yana teknoloji ile yakın ilişkili çeşitli alanlarda kendilerini kanıtlamış profesyoneller tarafından oluşturulmuş bir danışmanlık firmasıdır. Bugün teknolojinin; tüketici elektroniği, ses/görüntü sistemleri, bilişim sektörü ve medikal elektronik alanlarında edindiğimiz bilgi birikimini, 1999 yılından bu yana Home Electronics, Home &Technology ve Newtech dergisi ile diğer yayınlar için hazırlamış olduğumuz makaleler yardımıyla geniş bir kitleye aktarmaktayız.

     TeknoLojist ekibi, teknolojinin çeşitli alanlarında çalışan firmalarda görev almıştır. Ekibin bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalar; TV/Radyo Yayıncılığı, Prodüksiyon, Ses ve Görüntü Sistemleri, Dağıtım Sistemleri, Tüketici Elektroniği, Tıbbi Elektronik, Bilgisayar Donanımı alanlarında yoğunlaşmaktadır. Bu konular üzerindeki deneyimi sayesinde ekibimiz, yöntem belirleme ve uygulama geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır.

      TeknoLojist, teknoloji konulu firmalara destek verdiği gibi, aynı zamanda teknoloji dışındaki alanlarda yer alan, ancak teknolojinin sunduğu araçları kendi çalışmalarında kullanmak isteyen firma ve kişiler için de uygun çözümler geliştirmektedir.